Green View – Outsourcing IT

Greenview Software House wykonuje praktyczne i jednocześnie eleganckie strony internetowe. Proponowana oferta obejmuje zarówno proste strony – wizytówki, jak i bardziej zaawansowane strony z wieloma funkcjonalnościami, realizującymi oczekiwania Klientów. Wykonywane strony posiadają aktualne rozwiązania takie jak panel CMS, responsywność RWD, slidery i optymalizację SEO. W ramach działań strony są instalowane na serwerze i mają podpięte domeny, a nadto posiadają gwarancję. Oprócz ogólnych stron internetowych Greenview buduje strony sklepów internetowych, w tym także opartych o oprogramowanie Magento. Już w trakcie budowy sklepów dajemy możliwość ich integracji z Ceneo, Allegro oraz systemami CRM.
Poza tym Greenview tworzy Webaplikacje, w tym również Webaplikacje Steam API.
Projekty stron, sklepów i aplikacji są dostosowane do potrzeb Klientów i cechują się praktycznością, która w połączeniu z elegancją zapewni prostą i komfortową obsługę przez jej userów.
Firma Greenview świadczy też usługi dodatkowe: outsourcing IT, pozycjonowanie, hosting i promocję. Dokładne informacje o ofercie dostępne są na stronie greenview.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *