Taras z desek kompozytowych – TanieTarasy

Nazwa strony:

TanieTarasy – Taras z deski kompozytowej

 

Opis strony:

Deski tarasowe Lublin/Łódź

W tanich tarasach dostarczamy wysokiej jakości deski kompozytowe na tarasy i balkony. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi są wykonane profesjonalnie i estetycznie, każda deska jest idealnie ułożona dlatego wszyscy się nimi zachwycają. W swojej ofercie posiadamy nie tylko zwykłe deski tarasowe ale także różne rodzaje drewna sosnowego i dębowego, które doceniają nasi klienci z całej Polski.

W swojej ofercie posiadamy także innowacyjne drewno bambusowe z dodatkiem polietylenu, który jest odpowiedzialny za wytrzymałość naszego drewna. Nasze tarasy z desek kompozytowych cieszą się długotrwała wytrzymałością sięgającą nawet 15 lat, dlatego cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów.

Tanie tarasy to zespół profesjonalistów i pasjonatów, u nas każdy pracownik docenia swoją pracę, dlatego też poziom usług jest bardzo wysoki. Warto dodać, że nasze deski kompozytowe m.in nie wymagają konserwacji czy impregnacji co w przypadku innych rodzajów drewna jest koniecznością. Dodatkowo nasze tarasy nie butwieją i są w 100% ekologiczne i zabezpieczone przez wysokiej jakości farby krystaliczne przeciw pasożytowe.

Warto wyróżnić też inne zalety naszych desek kompozytowych:

  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne szczególnie przy dużych upałach i zimą
  • Antypoślizgowa powierzchnia, która zabezpiecza przed poślizgiem
  • Czystość i idealnie pocięte drewno gwarantuje brak drzazg
  • dodajemy także długoletnią gwarancję na nasze drewno dębowe i sosnowe, bo jesteśmy pewni naszej jakości
  • indywidualne rozwiązania
  • szybkość dostawy – staramy się dostarczać nasze indywidualne zamówienia w mniej niż 3 dni, warto dodać, że drewno jest świeże i prosto z tartaku z którym współpracujemy od lat.
  • niełamliwość i duża wytrzymałość stosujemy od lat metodę impegmentacji drewna, która skutecznie zabezpiecza deski kompozytowe przed rozpadem

A Wy wybraliście już swoje deski do Twojego tarasu? Warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego specjalisty, który nie tylko wykona usługę na najwyższym poziomie ale także dostarczy sprawdzony “know-how” używania desek kompozytowych na długie lata.

Zainteresowani pięknymi tarasami? Zapraszamy do kontaktu z nami

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *