Hitechmedical.pl – Sprzęt kardiologiczny, medyczny

Szukasz dobrego sprzętu medycznego? Znajdziesz go w Hitechmedical.pl

 

hitechmedical

Adres www:

Hitechmedical.pl

Opis strony:

Hitechmedical.pl to sklep internetowy zajmujący się dostawą wysokiej jakości sprzętu medycznego. Posiadamy specjalistyczny sprzęt taki jak ciśnieniomierze, termometry, pulsometry, inhalatory oraz wagi analityczne, które cieszą się uznaniem wśród naszych użytkowników.  Na naszej stronie znajdziesz też informację ciekawe informacje na temat co trzeba wiedzieć o ciśnieniu krwi oraz kilka informacji na temat terapii inhalacyjnej.

W naszym sklepie internetowym posiadamy wysokie normy świadczenia naszych usług poprzez system zarządzania odpowiednią jakością zgodną z najnowszym ISO9001 oraz ISO 13485. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość w dostępnej dla każdego cenie. Jako dystrybutor i producent sprzętu medycznego jesteśmy zarejestrowani w urzędzie rejestracji produktów leczniczych.

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego przykładamy szczególną wagę do opinii naszych użytkowników. Szczególnie polecamy takie narzędzia jak: termometry, stetoskopy, otoskopy oraz młotki neurologiczne. Posiadamy ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i da firm w sprzedaży hurtowej. Dla aptek, również przygotowaliśmy specjalną ofertę z licznymi rabatami i dodatkami.

Oferujemy również wysokiej jakości serwis marek OROMED i HITECHMEDICAL.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami,

HI-TECH MEDICAL – Sprzęt kardiologiczny, medyczny, ciśnieniomierze, termometry
NIP : 7792421441
Ul.Syta 114
02-987 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *